Etab Makina
tr en
Telefon
+90 (216) 469 91 18
Email
etab@etab.com.tr

HAKKIMIZDA

Firmamız Etab Endüstri Makina Tasarım Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş 2000 yılında kurulmuş olup, başka yerde sınıflandırılmamış özel makina imalatı ve Rollform makinaları üretmektedir. Firmamızın üretim alanı içinde Rollform Hattı, Rollforming makineleri yanında  elektronik rulo sürücü, açıcı, rulo doğrultucu üretimleri de mevcuttur.

Etab Endüstri A.Ş, yoğun AR-GE çalışmalarıyla birlikte, ürün yelpazesini de genişleterek, sac işleme makineleri ve onların otomasyonu konusunda ihtiyacınız olan sistem çözümlerinde yetkin çözüm ortağı oldu.

Ekibimiz çeşitli endüstriyel üretim alanlarında işçilik maliyetlerini düşürücü, kapasite ve kalite arttırıcı mekanik ve elektronik otomasyona (mekatronik)  yönelik uygulamalara imza atmıştır.

Kurulduğu günden bugüne kadar özel Rollform Makineleri üzerine imalat, tasarım ve uygulama faaliyetleri yürütmektedir. 

Mekanik ve elektronik tasarım, elektrifikasyon ve elektronik donanım kurulumu, montaj ve programlama firmamız bünyesindeki uzman personel tarafından gerçekleştirilmektedir. Bazı özel tekniklerle ilgili donanım konusunda ( Xray, lazer, ultrason, antistatik ekipmanlar gibi)  partner firmalarla çalışmaktayız.  

Firmamız, PLC, PS ya da Pnömatik tabanlı otomasyon sistemleri, kaynak teknolojileri, talaşlı imalat teknolojileri, sıcak ve soğuk şekillendirme, sıvama, Pnömatik ve hidrolik sistemler, soğuk yüzey işlemleri, fırınlar, konveyörler, mekanik kamlı otomasyon teknolojileri konularında uzun yılların verdiği deneyim ve profesyonliğe sahiptir. 

Firmamız gereksinim duyduğunuz makine ve ekipmanla ilgili danışmanlıktan, tasarıma, imalatından, uygulanmasına kadar her konuda sizlere en uygun çözümleri sunacaktır.

about